Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Publicznej Szkole Podstawowej w Krukowie odbędzie się 23 czerwca 2023r.

Harmonogram uroczystości:

1. 9.00 - Msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego w Krukowie.

2. 10.00 – apel na zakończenie roku szkolnego, wręczenie świadectw na hali gimnastycznej.

3. 11.00 – spotkanie w klasach.

Przywóz uczniów autobusem szkolnym do kościoła na godz. 9.00, odwóz około godz.11.30.

• Ogłoszenie

• W dniu 13 czerwca (wtorek) 2023r. organizowana jest wycieczka dla kl. IV-VIII do Ciechanowa w godz. 7:30-16:30. Program wycieczki:

1. Hopa Park – park trampolin

2. Zamek książąt mazowieckich (zwiedzanie i lekcja muzealna)

3. obiad w McDonald

Koszt wycieczki 120 zł. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się i wpłaty do sekretariatu szkoły najpóźniej do 6 czerwca (wtorek).

• W dniu 2 czerwca 2023r. uczniowie kl. I-VI wyjeżdżają na festyn profilaktyczny do Duczymina (pod warunkiem dostarczenia podpisanego oświadczenia) wszyscy uczniowie i oddział przedszkolny zaczynają zajęcia od 9:00 (przywóz autobusem godzinę później niż codziennie) Opieka dla dzieci przedszkolnych będzie zapewniona od 7:20. Odwóz wszystkich uczniów o 14:10. Dzieci z oddziału przedszkolnego można osobiście odebrać 12:30 pozostałe dzieci będą miały zapewnioną opiekę na zajęciach świetlicowych.