• Udział w zbiórkach charytatywnych

• Samorząd Uczniowski i Wolontariat wraz z opiekunami: p. Łukaszewską Agatą, p. Wysocką Natalią,   p. Ebing Iwoną oraz rodzicami chcąc wesprzeć chorego Olusia Jabłonowskiego zorganizowali akcję charytatywną "Słodki Kiermasz" oraz zbiórkę do puszki. W tych akcjach wzięli udział wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Zaangażowanie wszystkich było ogromne. Mamy nadzieję, że te działania pozwolą choć w pewnym stopniu pomóc Olusiowi w walce z chorobą.

Dyrekcja jest dumna ze Społeczności Szkolnej, która jest wrażliwa, pełna empatii i gotowa nieść pomoc potrzebującym.

Korki dla Jasia

Kolejną akcją w której wzięliśmy udział była akcja "korki dla Jasia"  i wpłata pieniędzy na konto fundacji "Sprawne nóżki łobuziaka". Dzięki pomocy uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły z Panią Dyrektor Anną Gwiazda udało nam się uzbierać sporą ilość korków, a dzięki wsparciu rodzica Pani Moniki Ambroziak udało się dostarczyć korki do miejsca zbiórki. Dziękujemy również rodzicom, którzy indywidualnie wystawiają przedmioty na aukcji internetowej. Największe brawa dla wszystkich! Jesteście wspaniali. Cieszymy się że, jesteście gotowi nieść pomoc i wspierać potrzebujących.

Serca dla Lenki ❤️❤️❤️

Akcja charytatywna na portalu internetowym. Nominacje do wykonania zadania. Nasza szkoła została nominowana przez KGW Krukowianki - z radością dzieciaki przystąpiły do wykonania zadania.

Akcja polega na przedstawieniu serca dla Lenki, które jest symbolem dobroci wspaniałych osób niosących pomoc w ratowaniu przyszłości Lenki.

Zasady akcji:

Osoby biorące udział pokazują na swoim profilu zdjęcie lub nagranie z symbolem serca. Zdjęcie/nagranie oznaczamy hasłem #SercaLenki. Po wykonaniu zadania nominujemy min. 3 osoby, firmy lub instytucje. Nominowani mają 48h na wykonanie zadanie. Jeśli wykonają zadanie, wpłacają min. 5 zł, jeśli nie wykonają zadania, wpłacają min. 10 zł.

Wpłacamy na skarbonkę https://www.siepomaga.pl/sercalenki

Otwórzmy swoje serca na pomoc dla Lenki i zalejmy nimi Internet.

Uczniowie z kl. III wraz z wychowawcą przygotowali serca - upominki na aukcję , zgromadzone środki pieniężne z aukcji i indywidualne wpłaty uczniów, pracowników i rodziców zostały wpłacone na konto fundacji siepomaga, która obieła opieką Lenkę.

Wspieramy Lenkę Mazur w walce z chorobą Lenka Mazur w genach ma zapisaną okrutną chorobę - SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Serca rodziców rozpadły się na milion kawałków… "Choć diagnoza była bolesnym ciosem, to nie możemy dać się znokautować. Musimy stanąć do tej nierównej walki. Tu nie będzie przerw między rundami, a rywal sam nie osłabnie. Wierzymy, że nie zabraknie nam sił, ale jedno jest pewne – Lenka potrzebuje pomocy. I najdroższego leku świata…" Pomóżmy!!!