• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Dyrektor Szkoły, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz cała społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Krukowie mają zaszczyt zaprosić na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się dnia 4 września 2023r. (poniedziałek) o godzinie 8:30.

Uroczystość rozpocznie Msza Święta sprawowana w kościele parafialnym w Krukowie o godz. 7:30.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram spotkań uczniów w klasach w dniu 4 września : Oddział przedszkolny - - sala nr 8, klasa I - sala nr 6, klasa II - sala nr 5, klasa III - sala nr świetlica, klas IV - sala nr 3, klasa V i VI - sala nr 7, klasa VII - sala nr 2

Trasa autobusu szkolnego ( w dniu 4 września autobus podjeżdża do kościoła na Mszę św. potem do szkoły) Od 4 września 2023r. autokar szkolny codziennie będzie rozpoczynał trasę o godz. 6:55 ( 1 przystanek). wyjazd - Podrzecze (p. Orzoł) - p. Krystkiewicz -p. Zadrożny- p. Stachowscy - p. Ambroziak - Wierzchowizna- Nowa Wieś Zarębska (p. Deptuła) - Binduga- (p. Ebing - p. Ambroziak Paweł) - Rzodkiewnica (p. Nowiccy) - Rzodkiewnica (pętla) - Rzodkiewnica (p. Osowscy) - Rzodkiewnica (p. Majewska) - Krukowo (p. Garbarczyk) - szkoła.