• Informacja w sprawie stypendium szkolnego 2023/2024

• Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele informuje, że składanie oświadczeń o zmianie bądź braku zmiany sytuacji materialnej rodziny, składanych w związku z wypłatą środków finansowych na stypendia i zasiłki szkolne za okres od stycznia do czerwca 2024r., będzie można składać w dniach od 24 kwietnia do 7 maja 2024r.

Ww. oświadczenia prosimy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Chorzele w Wydziale Oświaty i Promocji.

Wypłata stypendium będzie odbywała się na wskazany we wniosku numer rachunku bankowego.

W przypadku zmiany numeru konta podanego we wniosku o przyznanie stypendium Wnioskodawcy proszeni są o złożenie wraz z oświadczeniem informacji o numerze rachunku bankowego, na który ma zostać wypłacone stypendium szkolne.

Oświadczenia są dostępne do pobrania na: https://chorzele.pl/informacja-w-sprawie-stypendium.../

• Spotkanie z rodzicami – półwywiadówka

24.04.2024r. (środa)

• godz.13:30 spotkanie ogólne na hali sportowej

• godz.14:00 spotkanie wychowawców z rodzicami

w klasach

Oddział przedszkolny – sala nr 8

kl. I – sala nr 6

kl. II – sala nr 9

kl. III – sala nr 3

kl. IV – sala nr 5

kl. V – sala nr 7

kl. VI – biblioteka

kl. VII sala nr 2

26.04.2024r. (piątek)

- apel z okazji 3 Maja godz. 09:50 – uczniowie w tym dniu przychodzą ubrani na galowo (biało-czarno).

• Wycieczka!!!

• Organizowana jest jednodniowa wycieczka do Torunia dla kl. III-VII koszt 255 zł zapisy i wpłaty do 19.04.2024r. (piątek) do sekretariatu szkoły.

• Uwaga! Konkurs!

• Zapraszamy kl. IV-VII do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym "Moja najpiękniejsza roślina". Zadanie polega na samodzielnym wykonaniu zdjęcia swojej ulubionej rośliny wiosennej. Zdjęcie należy przesłać do 18 kwietnia na adres e-mail spkrukowo87@wp.pl