• Wycieczki 2016/2017

•  "KRAINA WIELKICH JEZIOR"

02.06.2017

2 czerwca 2017r. odbyła się wycieczka na Mazury. Uczestniczyło w niej 45 uczniów z klas 0 -VI pod opieką pań: Barbary Bojarskiej, Niny Chomentowskiej, Marianny Piórkowskiej, Teresy Lipki i Moniki Rojek.

Pierwszą atrakcją w  programie wycieczki był pobyt w Parku Wodnym „Tropikana” Hotel Gołębiewski w Mikołajkach oraz spacer po porcie i zakup pamiątek. Następnie zwiedzaliśmy krainę plemienia Galindów, położonej na półwyspie u ujścia rzeki Krutyni do Jeziora Bełdany. Kolejnym punktem, najbardziej wyczekiwanym przez uczniów był rejs statkiem po jeziorze Nidzkim. Na koniec odbyło się  ognisko z kiełbaskami w Ranczo w dolinie w Ruciana Nida .

Monika Rojek

MULTIMEDIALNE CENTRUM NATURA - OSTROŁĘKA

24.04.2017

24 kwietnia 2017r. uczniowie z klas IV-VI pod opieką pań: Barbary Bojarskiej, Niny Chomentowskiej i Moniki Rojek wybrali się do  Centrum Natura w Ostrołęce. Uczniowie uczestniczyli w ciekawych warsztatach i projekcji filmu w technologii ekranu 360 stopni. Po ciekawej lekcji przyrody był czas na rozrywkę w Kręgielni i posiłek w Mc Donald's. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Monika Rojek