• Wycieczki 2017/2018

Świętujemy Dzień Dziecka w Olsztynie

1.06.2018 r.

1 czerwca 2018 roku Szkoła Podstawowa w Krukowie zorganizowała wycieczkę do Olsztyna. Uczniowie odwiedzili Planetarium, gdzie szczególowo poznali historię wszechświata. Następnie udali się do parku trampolin rozładowując dziecięcą energię      w przyjemny sposób. Ostatnią atrakcją wycieczki był seans filmowy w Galerii Warmińskiej oraz posiłek w Mc'Donalds.

Natalia Maluchnik

Wycieczka do Ostrołęki

29.05.2018 r.

9.05.2018 r. uczniowie kl. I i III pod opieką wychowawczyni byli na wycieczce w Ostrołęce. Miło spędzili czas w sali zabaw " Figlarium". Po wspólnej zabawie wszyscy z apetytem zjedli posiłek w KFC.

Marianna Piórkowska, Barbara Bojarska

Wycieczka do Ostrołęki

23.05.2018 r.

W środę 23 maja 2018r. 16 dzieci z oddziału przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Krukowie odbyli wycieczkę do Ostrołęki. Głównym punktem było Centrum Zabaw ˶Figlarium ̋. Czekało tam na maluchów wiele atrakcji: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy, zjeżdżalnie, labirynty, basen z piłeczkami i inne. Dzieci bawiły się wspaniale, ale czas pobytu szybko minął.  Po dwugodzinnej zabawie zjedliśmy frytki z kurczakiem w Restauracji KFC.

Ta przemiła wycieczka na pewno zostanie długo w pamięci naszych podopiecznych. Wycieczkę zorganizowała p. Aldona Lejk, opiekunami byli rodzice.

Aldona Lejk

WYCIECZKA DO WARSZAWY

22.11.2017 r.

Zdjęcie z aktorami spektaklu "Mały Książę"

Maciej Kącki - Mały Książę

Zuzanna Zazulin - Róża

Cezary Domagała - Pilot

Konrad Darocha - Król, Pijak, Geograf

Wiktor Korzeniowski - Bankier, Latarnik, Próżny

W środę 22 listopada 2017r. uczniowie klas V-VII z paniami: Barbarą Bojarską, Niną Chomentowską, Moniką Rojek uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

W programie wycieczki było:

1. Sztuka w teatrze ROMA "Mały Książe".  http://www.teatrroma.pl/spektakl/maly-ksiaze/

2. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. https://www.1944.pl

3. Czas na posiłek

Monika Rojek

WYCIECZKA DO ROSTKOWA

27.09.2017 r.

27 IX 2017 r. odbyła się wycieczka do Rostkowa koło Przasnysza - miejsca urodzin św. Stanisława Kostki. Natomiast w Przasnyszu zwiedziliśmy Państwową Straż Pożarną i Komendę Powiatową Policji.

Uczestniczyło w niej 25 uczniów z klas I -VII pod opieką ks. Marka Grunwalda oraz pani Agaty Łukaszewskiej.

W Rostkowie wzbudziły zainteresowanie dzieci odciśnięta stopa św. Stanisława Kostki, lipa przed którą modlił się święty, staw że źródełkiem i kapliczką oraz piękny neogotycki kościół, gdzie znajdują się relikwie św. Stanisława Kostki oraz św. Jana Pawła II.

Na Komendzie Powiatowej Policji odwiedzili „dyżurkę”, areszt oraz miasteczko ruchu drogowego.

Natomiast w Państwowej Straży Pożarnej dzieci bardzo zainteresowała praca straży oraz wyposażenie samochodu strażackiego.

Ks. Marek Grunwald