• SKO 2018/2019 2017/2018

•        BRAWO NASI UCZNIOWIE!!!

GalowiSKO 2019

Szkolna Kasa Oszczędności w Krukowie

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Szkolnej Kasy Oszczędności w Krukowie: https://www.facebook.com/SKOKRUKOWO/
          Opiekun SKO
                                                                                     Edyta Kostrzewa

Szkolenie SKO

27 IX 2018 r.

27 listopada gościliśmy w naszej szkole Panią Aleksandrę Wiśnicką – Prezes Limes Banku Spółdzielczego w Chorzelach.
              Pani Prezes przeprowadziła szkolenie dla p. Edyty Kostrzewa i Elżbiety Przybyłek, nowych opiekunów SKO naszej szkoły.
              Dziękujemy za bardzo interesujące spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę!

Edyta Kostrzewa

PODSUMOWANIE KONKURSU

TalentowiSKO w Limes Banku Spółdzielczym”

14.06.2018 r.

14.06.2018r. pięcioro uczniów wraz z opiekunem SKO i dyrektorem szkoły uczestniczyło w podsumowaniu programów edukacyjnych prowadzonych przez Limes Bank Spółdzielczy w Chorzelach pt. „GalowiSKO”.                                             W konkursie pt. „TalentowiSKO” nasza szkoła zajęła VII miejsce. Mistrzem Oszczędzania w Publicznej Szkole Podstawowej w Krukowie w roku szkolnym 2017/2018 została uczennica klasy I -  Wiktoria Krawczyk.  Czworo uczniów otrzymało wyróżnienie: Nikola Krawczyk i  Kacper  Zyra kl. III,  Krystian Krawczyk kl. IV i  Aleksandra Żyra kl. VII. Fundatorem nagród dla szkoły i uczniów był Limes Bank Spółdzielczy  w Chorzelach.

Opiekun SKO - Barbara Bojarska